0 212 565 05 11 0 541 565 05 11

Arnavutköy Halı Yıkama

ARNAVUTKÖY HALI YIKAMA FABRİKASI

Adet farketmeksizin Ücretsiz Servis İmkanı sunuyoruz.

 

Yıkamanın en önemli 5 faktörü vardır. Birincisi insan sağlığı ve hijyenin ön planda olmasıdır. İkincisi fiyatların vatandaşı yormayacak kadar düşük ancak kaliteden ödün vermeyecek kadar yüksek olması gerekmektedir ki AquaBurgaz, uygulanan ücret tarifesi ile hem kaliteye hem de vatandaşın kesesine hizmet etektedir. Müşteri memnuniyetini sağlanmasına büyük önem veren firmalar bu sektörün tutunan firmaları arasına girmeyi başarmaktadır. Son olarak da müşteri hakkı ve onların değerli zamanlarına duyulan saygı halı yıkamada beş temel faktördür ki Aqua Burgaz Arnavutköy halı yıkama , bu faktörleri ilke edinerek yola çıkmış bir firmadır. Arnavutköy’te her noktaya hizmet götüren firmayı İstanbul’daki diğer firmalardan ayrı tutan en büyük özelliği işindeki ciddiyeti, toplum ve insan sağlığını ön planda tutması, sürümden kazanmak gibi basit bir politika izlemek yerine kalite ile adını sektöre yazdırmak istemesidir. Tüm bu politikalar fabrikayı gerçek bir halı yıkama fabrikası yapmakta ve neredeyse 10 yıllık geçmişi olan halı yıkama sektöründe en önde gelen sim yapmaktadır.Her çeşit halılarınızı adresinizden teslim alıp, adresinize teslim ediyoruz. Halınız adresinizden teslim alındığı andan itibaren 3 iş günü içerisinde yıkanır ve adresinize teslim edilir.

Fabrikamıza ulaşan halılarınız aşamalardan geçerek sizlere teslim edilir.ucretsiz-servis

1. Halıların toz ve tüylerden arındırma işlemi
Bu işlem bir makina aracılığı ile yapılır. Halınız ilk olarak bu işlemden geçerken üzerindeki bir takım toz ve tüylerden arındırılır.

2. Halı Yıkama İşlemi

3. Kalite kontrol 

4. Kurutma ve paketleme işlemi

Son teknoloji cihazlarımız ile yıkanan halılarınızda ilk günki temizliği hissedeceksiniz…

Firmayı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise ekipmanlarının dünya markası olan makinelerle kurulu olmasıdır. Bu makineler sayesinde halılar ve diğer eşyalar derinlemesine temizlenmekte, müşterinin kaygı ettiği bakteriler, mükroorganizmalar, halı atarları kökten yok edilmektedir. Kuralına uygun olarak yapılan bu yıkama işlemlerine bağlı olarak halılarınız tamamen kir, pis ve mikroplardan arındırılarak evlerinizin başköşesinde yerini almaya hazırlanmaktadır. Evde yüzeysel bir temizlik yaparak halılarınızı mayt, halı akarı, bakteri ve diğer zararlı mikroorganizmalardan arındırmanız neredeyse olanaksız iken, Aqua Burgaz Arnavutköy halı yıkama bu işi 3 günlük bir süre içinde ve kuralına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Arnavutköy halı yıkama hizmetleri